Partneři

Tasks

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna je dlouhodobým lídrem českého pojistného trhu. I po 190 letech své existence je průkopníkem invací v oboru, ale současně si zakládá na svých tradicích. Česká pojišťovna je součástí mezinárodní skupiny Generali, která působí po celém světě.

ceskapojistovna.jobs.cz

Tasks

Komerční banka

Komerční banka je součástí mezinárodní skupiny Société Générale, která působí na všech kontinentech světa. Je mateřskou společností Skupiny Komerční banky a svým klientům nabízí služby v oblasti retailového, podnikového i investičního bankovnictví.

kb.jobs.cz

Tasks

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je integrovaným energetickým seskupením působícím v zemích střední a jihovýchodní Evropy a v Turecku s centrálou v České republice. Hlavní předmět podnikání je výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu a těžba uhlí. Aktuálně zaměstnává více než 30 tisíc zaměstnanců.

www.cez.cz

Tasks

Unipetrol

Skupina Unipetrol se zaměřuje na zpracování ropy a na výrobu, distribuci a prodej pohonných hmot a petrochemických produktů - zejména plastů a hnojiv. Součástí Unipetrolu je i síť čerpacích stanic Benzina, která je s počtem 406 stanic největším řetězcem v Česku.

www.unipetrol.cz

Tasks

ŠKODA AUTO

Bohatá historie, úspěšná současnost a budoucnost plná skvělých inovací. Jsme největší česká automobilka a dlouhodobě utváříme trendy automobilového průmyslu. Staňte se součástí ŠKODA AUTO a podílejte se na vzniku automobilů budoucnosti již dnes!

www.skoda-kariera.cz

Tasks

BOSCH

Bosch se v ČR věnuje především automobilové technice, kterou zde nejen vyrábí, ale také vyvíjí. Jako inovativní firma dáváme mladým kolegům příležitost zapojit se do zajímavých projektů, ke kterým se jinde nedostanou. Chceme u nás lidi, kteří se nebojí nových věcí, rádi se učí, a hledají výzvy! Ale neboj, najdeš tu také spoustu kolegů, kteří ti pomohou a stanou se tvými přáteli. Láká tě to? Přidej se k nám!

www.bosch.cz

Tasks

Brož & Sokol & Novák

Oslavili jsme 25 let existence a snad již můžeme říci, že tradičně nejznámější je naše práce na poli trestního práva, ale také civilní sporná agenda je naší silnou stránkou. Faktický záběr kanceláře ale pokrývá mnoho dalšího, smluvní agendu nevyjímaje.

www.akbsn.eu

Tasks

Česká spořitelna

csas.jobs.cz

Tasks

ČSOB

Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB) je jednou ze čtyř největších bank v České republice, působící od roku 1964 jako banka pro poskytování služeb v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací s působností na československém trhu. ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům.

www.csob.cz

Tasks

E.ON

Chceme být značkou plnou pozitivních emocí. Na prvním místě je u nás vždycky zákazník a jeho příjemná zkušenost s námi. Stáváme se průvodcem světem energií, nabízíme komplexní řešení. Stále překvapujeme skvělým servisem a zajímavými produkty.

www.eon.cz

Tasks

Equa bank

Patříme mezi lídry v oblasti bankovních účtů bez poplatků a refinancování půjček. Jsme jak moderní a dynamicky se rozvíjející banka, tak i perspektivní a atraktivní zaměstnavatel. Snažíme se držet krok s trhem a aktuálními trendy, což vyžaduje kreativní a inovativní přístup, snadné a transparentní procesy. Lidé jsou jedním ze základních stavebních kamenů každé úspěšné společnosti a my jsme si toho vědomi. Víme, co je v oblasti péče o zaměstnance důležité a neustále na tom pracujeme. Přistupujeme ke každému člověku individuálně a v komunikaci dbáme na otevřenost a transparentnost. Věříme, že práce může být místo, které vám umožní osobně a profesně růst, místo, které vás bude bavit a kde poznáte plno skvělých lidí.

equabank.jobs.cz

Tasks

EUROVIA

Patříme k nejvýznamějším stavebním firmám v České republice a jsme jedničkou v oblasti dopravně inženýrského stavitelství. Naším posláním je budovat moderní infrastrukturu, stát za významnými projekty v oblasti dopravního inženýrství a být neustále Na společné cestě. Bude nám potěšením, když se k nám přidáte.

www.eurovia.cz

Tasks

EY

Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Advisory, Transakce nebo na Forenzní služby. Poradenské služby poskytujeme více než tisícovce českých i mezinárodních společností. Pracujeme pro dvacet firem z české top 30 a pro všech pět největších bank v zemi. Radíme startupům a začínajícím podnikatelům. Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku. Máme proježděnou republiku jako málokdo.

www.cestasey.cz

Tasks

Faurecia

Společnost se stoletou tradicí a sídly ve 36 zemích světa, ve které si ta česká část Faurecie nachází svou optimální cestu. V ČR můžete nalézt celkem sedm výrobních závodů v Písku, Plzni, Pardubicích, Bakově nad Jizerou a Mladé Boleslavi. Vytváříme pocity v každém, kdo usedne do vozidla a má možnost poznat podstatu jednotlivých součástí auta. V našich závodech vyrábíme autosedačky, součásti interiérů a celé výfukové systémy.

www.faurecia-cz.cz

Tasks

HAVEL & PARTNERS

Jsme největší nezávislou právní firmou ve střední Evropě a nejžádanějším zaměstnavatelem mezi právními kancelářemi v ČR. I nadále chceme zůstat moderním a inovativním lídrem česko-slovenského advokátního trhu oceňovaným za odbornost, kvalitu služeb a výjimečnou značku.

www.havelpartners.cz

Tasks

HEINEKEN

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců.

heineken.jobs.cz

Tasks

Home Credit

Home Credit Group is an international consumer finance provider with operations in 10 countries. We focus on responsible lending primarily to people with little or no credit history. Our services are simple, easy and fast. We are looking for university students/graduates who are not afraid to work with numbers and can use common sense. Adventurers looking for a challenge and dreaming of working abroad.

Tasks

IKEA

Jsme různorodá skupina realistických, přímých lidí, kteří žijí vnitřním vybavením domácnosti. Pocházíme z různých částí světa, ale všichni sdílíme stejnou inspirující vizi „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Uvědomujeme si, že tato vize je založená na humanistických hodnotách, které společně sdílíme. Tyto hodnoty řídí naši práci a jsou základem naší otevřené a čestné kultury.

www.firstjobs.cz

Tasks

Kaufland

Kaufland je víc, než se na první pohled zdá. Za silnou a dynamickou prodejnou stojí perfektní chod logistiky, masozávodu a centrály. Jsme zkrátka jedna firma se stovkou příležitostí, kde to do sebe perfektně zapadá a díky tomu jsme jedničkou na trhu.

kariera.kaufland.cz

Tasks

Allianz

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

www.allianz.cz

Tasks

KPMG

KPMG je celosvětovou sítí poradenských společností. V České republice působíme již 28 let a naše kanceláře najdete nejen v Praze, ale i v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. V nich dohromady pracuje přes 900 zaměstnanců. Našim klientům, ať už lokálním či zahraničním, poskytujeme služby v oblasti auditu, daňového poradenství a také služby právní a poradenské. V tom, co děláme, patříme k jedničce na trhu. Naše firma je známá svou přátelskou firemní kulturou a také vstřícným a odpovědným přístupem jak ke klientům, tak ke svému okolí. Věříme, že základním pilířem naší firmy jsou spokojení a motivovaní spolupracovníci, kteří společně táhnou za jeden provaz. Pravidelně tak investujeme do vzdělání našich zaměstnanců, poskytujeme jim krátkodobé i dlouhodobé stáže v zahraničí a propracovaný systém benefitů.

www.vyrostlijsme.cz

Tasks

Lidl

Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy a v roce 2017 i do USA. Na českém trhu působí od roku 2003 a od té doby otevřel více jak 235 prodejen. V současnosti ve společnosti pracuje okolo 10 500 zaměstnanců.

kariera.lidl.cz

Tasks

ČEPS

Společnost ČEPS je provozovatelem elektroenergetické přenosové soustavy ČR. Zajišťuje bezpečný a spolehlivý přenos elektrické energie, udržuje, obnovuje a rozvíjí 42 rozvoden s 75 transformátory a trasy vedení o celkové délce více než 5 700 kilometrů. Aktivně se podílí na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v ČR i v Evropě. Patří mezi pět nejžádanějších zaměstnavatelů v oblasti energetiky, plynárenství a petrochemického průmyslu.

www.ceps.cz

Tasks

Plzeňský Prazdroj

Když něco uděláte opravdu dobře, inspirujete tím klidně celý svět. Přesně to se povedlo v Plzni a pojem „pivo plzeňského typu“ díky tomu dnes označuje celou pivní kategorii. Nejsme jen běžnou firmou - jsme hrdí na svoji práci! Před více než půldruhým stoletím se začal odvíjet příběh, který se zapsal zlatým písmem do historie. Přidej se k nám a podílej se na další kapitole příběhu, který nepřestává inspirovat. Pište společně s námi další řádky tohoto úspěchu.

www.prazdroj.cz

Tasks

O2

O2 je největším integrovaným poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb v Česku nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. V průběhu let 2012 a 2013 O2 změnilo od základu český telekomunikační trh, když například jako první operátor v zemi umožnil vstup do své sítě virtuálním operátorům a na jaře 2013 představil revoluční neomezené tarify FREE. O2 disponuje nejucelenější nabídkou hlasových a datových služeb v České republice, přičemž mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v oblasti ICT. Díky tomu, že má přístup k datovým centrům o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních patří k největším hráčům v oblasti hostingových a cloudových služeb, stejně jako v oblasti managed services. Jako jediná v ČR a střední Evropě získala tato datová centra certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je operátor zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.

www.chcidoo2.cz

Tasks

PwC Česká republika

V PwC usilujeme o vytváření důvěry a řešení důležitých problémů ve společnosti. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové, právní a poradenské služby, jimiž podporujeme naše klienty při dosahování jejich cílů. PwC Česká republika je součástí celosvětové sítě firem s více než 236 tisíci lidí ve 158 zemích světa. V České republice budujeme s klienty důvěru již 28 let. V kancelářích v Praze, Brně a Ostravě je jim partnerem více než 1000 našich kolegů. Rozhoduješ se, zda pracovat v automobilce, bance nebo malém rodinném podniku? Zkus to s námi v PwC a nahlédni do všech z nich!

www.pwc.com

Tasks

Seznam.cz

Vše začalo v roce 1996, kdy Ivo Lukačovič spustil svůj internetový projekt Seznam.cz. Dnes kolem 1300 zaměstnanců působí na centrále v Praze nebo na některé z 8 poboček. Naší vizí je, aby byl Seznam společným místem pro lidi, podnikatele i vydavatele.

kariera.seznam.cz

Tasks

STRABAG

Působíme v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. V každé fázi stavebního projektu dbáme na kvalitu, odbornost, kompetence a spolehlivost. Stavíme na týmové spolupráci. Náš úspěch stojí na vědomostech a lidských kvalitách našich zaměstnanců.

www.strabag.com

Tasks

Škoda Transportation

Škoda Transportation je přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let. Obor dopravního strojírenství stále prochází v této společnosti dynamickým vývojem a díky tomu je Škodovka dnes v oblasti kolejových vozidel jedničkou ve střední Evropě.

www.skoda.cz

Tasks

T-Mobile

Myslíte si, že T-Mobile je jenom o telefonech a tarifech? U nás je to jinak. Věříme v sílu technologií a přinášíme inovativní řešení, která už dnes lidem umožňují připojit se k digitálnímu světu příležitostí a posouvat se díky němu kupředu. S 6 miliony zákazníků jsme jedničkou na trhu se silnou pozicí ICT společnosti.

www.t-kariera.cz

Tasks

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Podporujeme studenty a absolventy středních i vysokých škol a pomáháme jim s úspěšným startem do pracovního života. Žádné teorie a biflování, ale praktické zkušenosti z reálného pracovního života - to jsou Trainee programy VZP ČR, které nabízíme již od roku 2013.

www.vzp.cz

Tasks

Deloitte

Že jsme předním poskytovatelem služeb v oblasti auditu, daní, právního a finančního poradenství, to ví asi každý. Ale věděli jste, že se Deloitte specializuje také na nejnovější technologie a inovace? Nejsme jen ti, kdo nový vývoj sledují – my sami se podílíme na určování trendů. V Deloitte nabízíme zkušenosti seniorních kolegů i prostor pro vlastní iniciativu. Přidej se k nám. Buď s námi Deloitte!

www.jsmedeloitte.cz