Partneři

Tasks

Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák

Na poli poskytování právních služeb působíme již od roku 1992 a snad již můžeme říci, že nejznámější je naše práce v oblasti trestního práva. Ta je součástí naší agendy sporného práva, stejně jako civilní nebo třeba správní spory. Faktický záběr kanceláře ale pokrývá mnoho dalšího, smluvní agendu nevyjímaje.

www.akbsn.eu

Tasks

Allianz

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

www.allianz.cz

Tasks

Avast

Jsme Avast. Hrdá česká firma, jejíž inovativní přístup k zabezpečení online světa je dílem nejtalentovanějších a nejzkušenějších odborníků. Sídlíme v Praze, která je líhní talentů v oblasti techniky a informatiky. Více než 55 % našich zaměstnanců se zabývá výzkumem a vývojem. Naši vědci, inženýři a matematici prošli těmi nejrespektovanějšími institucemi, ke kterým patří Stanford, MIT, Oxford i NASA. Každý měsíc zastavíme více než 1,5 miliardy online útoků a chráníme tak více než 435 milionů našich uživatelů po celém světě. Rosteme a inovujeme, protože chceme dál vyhrávat nad kyberzločinci.

careers.avast.com

Tasks

BOSCH Group

Bosch Group je vedoucím mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává na 400 000 lidí. V České republice je Bosch zastoupen všemi svými čtyřmi obchodními oblastmi – Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Bosch Group zde zahrnuje sedm společností se čtyřmi výrobními závody a jedním opravárenským centrem. Nacházejí se v Českých Budějovicích, Jihlavě, Brně, Mikulově a Krnově.

www.bosch.cz

Tasks

ČEPS

Společnost ČEPS je provozovatelem elektroenergetické přenosové soustavy ČR. Zajišťuje bezpečný a spolehlivý přenos elektrické energie, udržuje, obnovuje a rozvíjí 43 rozvoden se 77 transformátory a trasy vedení o celkové délce 5 517 kilometrů. Aktivně se podílí na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v České republice i v Evropě. Patří mezi pět nejžádanějších zaměstnavatelů v oblasti energetiky, plynárenství a petrochemického průmyslu.

www.ceps.cz

Tasks

E.ON

Chceme být značkou plnou pozitivních emocí. Na prvním místě je u nás vždycky zákazník a jeho příjemná zkušenost s námi. Stáváme se průvodcem světem energií, nabízíme komplexní řešení. Stále překvapujeme skvělým servisem a zajímavými produkty.

www.eon.cz

Tasks

EUROVIA

Patříme k nejvýznamějším stavebním firmám v České republice a jsme jedničkou v oblasti dopravně inženýrského stavitelství. Naším posláním je budovat moderní infrastrukturu, stát za významnými projekty v oblasti dopravního inženýrství a být neustále Na společné cestě. Bude nám potěšením, když se k nám přidáte.

www.eurovia.cz

Tasks

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční instituci se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Je jedničkou na trhu s více než 190letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Velikost Generali České pojišťovny a její stabilita zaručují, že bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům a stejně tak přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby.

generaliceska.jobs.cz

Tasks

HAVEL & PARTNERS

„Jsme největší nezávislou právní firmou ve střední Evropě a nejžádanějším zaměstnavatelem mezi právními kancelářemi v ČR. Nabízíme nejkomplexnější právní a daňové poradenství na českém a slovenském trhu. I nadále chceme zůstat moderním a inovativním lídrem oceňovaným za odbornost, kvalitu služeb a výjimečnou značku.“

havelpartners.jobs.cz

Tasks

HEINEKEN

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců.

heineken.jobs.cz

Tasks

Home Credit

Home Credit Group is an international consumer finance provider with operations in 10 countries. We focus on responsible lending primarily to people with little or no credit history. Our services are simple, easy and fast. We are looking for university students/graduates who are not afraid to work with numbers and can use common sense. Adventurers looking for a challenge and dreaming of working abroad.

Tasks

IKEA

Jsme různorodá skupina realistických, přímých lidí, kteří žijí vnitřním vybavením domácnosti. Pocházíme z různých částí světa, ale všichni sdílíme stejnou inspirující vizi „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Uvědomujeme si, že tato vize je založená na humanistických hodnotách, které společně sdílíme. Tyto hodnoty řídí naši práci a jsou základem naší otevřené a čestné kultury.

ikea.jobs.cz

Tasks

Kaufland

135 prodejen, 2 logistická centra, vlastní masozávod a centrála na pražském Vypichu. To jsme my – tým Kaufland. Ctíme work-life-balance, jsme společensky odpovědní a naše zaměstnance dokážeme náležitě odměnit. Přidejte se k nám a uplatněte u nás své zkušenosti.

kaufland.cz

Tasks

Komerční banka

Komerční banka je součástí mezinárodní skupiny Société Générale, která působí na všech kontinentech světa. Je mateřskou společností Skupiny Komerční banky a svým klientům nabízí služby v oblasti retailového, podnikového i investičního bankovnictví.

kb.jobs.cz

Tasks

KPMG

Jsme auditoři, daňoví poradci, konzultanti a právníci. V České republice nás pracuje přes 1 000 a naše kanceláře mimo pražskou centrálu najdeš také v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností – díky tomu využíváme know-how více než 200 000 odborníků ze 155 zemí světa. Výhodou práce v KPMG je jednoznačně možnost pracovat na projektech s přesahem – a to mezioborovým, ale i mezi jednotlivými oddělení. Hodně se tak naučíš. Zapojíme tě do práce od prvního dne. Po pár letech u nás budeš řídit vlastní tým i zakázky jako manažer nebo se přesuneš do managementu jiné firmy. Dáme ti tu nejlepší školu byznysu a financí. Navíc tě tu čeká úžasná parta chytrých a talentovaných lidí!

www.vyrostlijsme.cz

Tasks

L'Oréal

Společnost L'Oréal je oddána kráse již více než sto let. V rámci jedinečného mezinárodního portfolia skupiny L’Oréal se vzájemně doplňuje 36 různorodých značek. V České republice, Maďarsku a Slovensku zaměstnává společnost L’Oréal více než 600 zaměstnanců, distribuuje 27 mezinárodních značek a provozuje jedno distribuční centrum, které slouží trhům v regionu. Více se dozvíte na webu společnosti.

careers.loreal.com

Tasks

Lidl

Lidl patří k nejúspěšnějším obchodním řetězcům na českém i světovém trhu. Jeden z nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru maloobchodu má zastoupení ve 32 světových zemích. Na českém trhu působí od roku 2003 a v současné době provozuje více než 260 prodejen a 5 logistických center –  v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně, Olomouci a Buštěhradu. Jsme dynamická, stále rostoucí společnost, kde dostanete skvělou příležitost nastartovat svou kariéru.

kariera.lidl.cz

Tasks

McDonald’s

Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na Tobě a Tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým, rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald´s? První stupínky organizační struktury začínají u hranolek, ve 20ti můžeš vést celou restauraci a zároveň se z Tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno Tě naučíme. To jsou naše #SkillsForLife.

mcdonalds.jobs.cz

Tasks

NN pojišťovna

Na český trh jsme vstoupili v roce 1991 jako první zahraniční pojišťovna a jsme součástí skupiny NN Group. Od té doby se již mnoho změnilo. Odloučili jsme se od ING banky a změnili jsme název na NN. Loňského roku jsme se spojili s pojišťovnou Aegon a oddělili jsme se od naší slovenské části NN. Jsme normální firma s normálními lidmi, kteří mají velkou chuť měnit věci k lepšímu. A naším posláním je usnadnit každému dlouhodobou finanční pohodu.

nnpojistovna.jobs.cz

Tasks

Plzeňský Prazdroj

Jsme lídry pivovarnického průmyslu v České republice a největším výrobcem piva ve střední Evropě. Dali jsme světu Pilsner Urquell a vytvořili tak novou kategorii piv typu Pils. Vyrábíme řadu dalších oblíbených značek, jejichž prostřednictvím naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet milovníkům piva v Česku a po celém světě skrze naše nápoje radost a potěšení.

www.budprazdroj.cz

Tasks

Roche

Roche je švýcarská biotechnologická společnost, která se zaměřuje na výrobu originálních léčivých přípravků pro onkologii, imunologii, oftalmologii a onemocnění centrálního nervového systému. Působí rovněž v oblasti in vitro diagnostiky a tkáňové diagnostiky nádorů. Je průkopníkem personalizované zdravotní péče.

www.roche.com

Tasks

ROHDE & SCHWARZ

Více než 85 let utváříme budoucnost ve světě komunikace, informací a bezpečnosti. Jsme rodinnou a nezávislou společností se sídlem v německém Mnichově a patříme ke světovým leadrům na trhu inovativních technologií. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu, nachází se v jižních Čechách a v současné době má více než 800 zaměstnanců a patří tak k největším zaměstnavatelům v regionu.

www.rohde-schwarz.com

Tasks

Seznam.cz

Seznam.cz je česká technologická společnost založená v roce 1996. Její domovskou stránku navštíví denně téměř čtyři miliony reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod tuzemskou internetovou jedničku, je až 95 % české internetové populace. Firma má více než 1400 zaměstnanců a kromě pražské centrály sídlí v dalších devíti městech republiky, kde má své regionální pobočky.

kariera.seznam.cz

Tasks

Skanska

Patříme k největším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 40 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě. Řídíme celý řetězec činností od prvotního konceptu až po dokončení projektu. Stavíme a rekonstruujeme silnice i železniční tratě, realizujeme opravy a stavby mostů a tunelů, budujeme byty, kanceláře i průmyslové stavby. Stavíme svět, ve kterém sami chceme žít.

www.skanska.cz

Tasks

Škoda Auto

Už téměř 100 let vyrábíme automobily s jasnou vizí a stále nám to šlape. I v současnosti jsme v čele odvětví, a vizionářsky hledíme do budoucna. Jako největší hráč na českém trhu dlouhodobě udáváme trendy v oboru a pod naší střechou sdružujeme nastupující talenty.

www.skoda-kariera.cz

Tasks

Škoda Transportation

Škoda Transportation je přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let. Obor dopravního strojírenství stále prochází v této společnosti dynamickým vývojem a díky tomu je Škodovka dnes v oblasti kolejových vozidel jedničkou ve střední Evropě.

www.skoda.cz

Tasks

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je integrovaným energetickým seskupením působícím v zemích střední a jihovýchodní Evropy a v Turecku s centrálou v České republice. Hlavní předmět podnikání je výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu a těžba uhlí. Aktuálně zaměstnává více než 30 tisíc zaměstnanců.

www.cez.cz

Tasks

STRABAG

Působíme v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. V každé fázi stavebního projektu dbáme na kvalitu, odbornost, kompetence a spolehlivost. Stavíme na týmové spolupráci. Náš úspěch stojí na vědomostech a lidských kvalitách našich zaměstnanců.

www.strabag.com

Tasks

T-Mobile

Myslíte si, že T-Mobile je jenom o telefonech a tarifech? U nás je to jinak. Věříme v sílu technologií a přinášíme inovativní řešení, která už dnes lidem umožňují připojit se k digitálnímu světu příležitostí a posouvat se díky němu kupředu. S 6 miliony zákazníků jsme jedničkou na trhu se silnou pozicí ICT společnosti.

www.t-kariera.cz

Tasks

Trigema

Již od počátku našeho fungování je firma postavena především na lidech. Pouze zaměstnanci, kteří znají své kompetence a mají dostatek prostoru pro vlastní rozhodování, mohou přispět k rozvoji společnosti. Každoročně připravujeme také školení na profesní i osobnostní rozvoj všech Trigemáků.

www.trigema.cz

Tasks

Unipetrol

Skupina Unipetrol se zaměřuje na zpracování ropy a na výrobu, distribuci a prodej pohonných hmot a petrochemických produktů - zejména plastů a hnojiv. Součástí Unipetrolu je i síť čerpacích stanic Benzina, která je s počtem 406 stanic největším řetězcem v Česku.

www.unipetrol.cz

Tasks

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Podporujeme studenty a absolventy středních i vysokých škol a pomáháme jim s úspěšným startem do pracovního života. Žádné teorie a biflování, ale praktické zkušenosti z reálného pracovního života - to jsou Trainee programy VZP ČR, které nabízíme již od roku 2013.

www.vzp.cz

Tasks

Zásilkovna

Zásilkovna je ryze český franšízový logisticko-technologický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se vypracoval mezi nejúspěšnější společnosti v Česku, které poskytují komplexní logistické služby pro internetové obchody. Zásilkovna je součástí 14 společností holdingu Packeta, který působí v 8 zemích, do 33 zemí doručuje. Holding řídí Simona Kijonková. Zásilkovna provozuje také úspěšnou službu Mezi námi pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami. Packeta má aktuálně více než 5 300 vlastních výdejních míst, téměř 91 600 partnerských výdejních míst a spolupracuje s více než 28 000 e-shopy. Obrat skupiny byl v roce 2019 téměř 1,3 miliardy korun, počet přepravených zásilek překonal 19 milionů kusů. www.zasilkovna.cz.