Partneři

Tasks

Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák

Na poli poskytování právních služeb působíme již od roku 1992 a snad již můžeme říci, že nejznámější je naše práce v oblasti trestního práva. Ta je součástí naší agendy sporného práva, stejně jako civilní nebo třeba správní spory. Faktický záběr kanceláře ale pokrývá mnoho dalšího, smluvní agendu nevyjímaje.

akbsn.eu

Tasks

Albert

V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. O zákazníky se stará přes 20 000 zaměstnanců, kteří pracují ve více než 300 prodejnách, ve třech distribučních centrech a v centrální kanceláři v Praze. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu. Je to práce, která dává smysl!

www.albert.cz

Tasks

ČEPS

Společnost ČEPS je provozovatelem elektroenergetické přenosové soustavy ČR. Zajišťuje bezpečný a spolehlivý přenos elektrické energie, udržuje, obnovuje a rozvíjí 43 rozvoden se 77 transformátory a trasy vedení o celkové délce 5 517 kilometrů. Aktivně se podílí na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v České republice i v Evropě. Patří mezi pět nejžádanějších zaměstnavatelů v oblasti energetiky, plynárenství a petrochemického průmyslu.

www.ceps.cz

Tasks

Česká spořitelna

Nechceme být jen banka. Chceme být společnost, která pomáhá svým klientům starat se o jejich finanční zdraví. Usilujeme o to, aby se lidem lépe dařilo a aby byli #silnější. Postupně se proto měníme. Věříme, že vytvořením nových týmů (squadů) složených z kolegů z IT a businessu zajistíme z dlouhodobého hlediska lepší implementaci změn a rychlejší reakce na potřeby klientů. Snažíme se o to, aby se u nás dobře pracovalo, zaměstnanci byli spokojení a práce jim dávala smysl. Jsme velká banka s velkými možnostmi, kde se člověk může učit od profesionálů a pracovat s nejmodernějšími technologiemi. A to vše ve stabilním a zdravém prostředí, které podporuje jejich talent a dává možnost rozvíjet jejich profesní schopnosti.

kariera.csas.cz

Tasks

Colas

Kvalitními cestami pomáháme přispět k bezpečnější dopravě, spojujeme lidi a vytváříme krásnější místo pro život. Předmětem činnosti společnosti COLAS CZ, a.s. jsou práce silničního stavitelství - výstavba, rekonstrukce, opravy a ostatní práce na pozemních komunikacích a mostech. Také se zabýváme výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí a kolejových staveb. Naší další činností je těžba kamene a výroba drceného kameniva, výroba modifikovaných asfaltů a především asfaltových směsí. COLAS Vám poskytne zázemí silné, stabilní společnosti, která působí ve více než 50 zemích světa, na 5 kontinentech, s celkovým počtem 55 000 zaměstnanců. COLAS CZ a.s. je v ČR na trhu od roku 1994.

www.colas.cz

Tasks

FNZ

Je to jednoduché – vyvíjíme webové platformy, které používají miliony zákazníků po celém světě. FNZ spolupracuje s významnými institucemi v Evropě, Austrálii, na Novém Zélandě, v Hong-Kongu a dalších lokacích, a poskytuje jim špičkové řešení správy majetku tím, že dodává vysoce kvalitní technologickou a servisní platformu. Náš tým buduje jedny z nejlepších řešení pro správu finančního majetku a mezi naše klíčové klienty patří například Standard Life, AXA Wealth, Aviva, HSBC, Santander, Barclays, Lloyds, National Australia Bank, UBS, AustralianSuper, AMP, ANZ Bank nebo Bank of New Zealand. Během uplynulého desetiletí jsme našim klientům pomohli získat více než 99 biliónů EUR díky úzké spolupráci a prostřednictvím poskytování kvalitnějšího, levnějšího a transparentnějšího řešení.

fnz.com

Tasks

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční instituci se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Jsme jedničkou na trhu s více než 190 let bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Miliony klientů si nás vybraly a spoléhají na nás. Spravujeme téměř 7,5 milionů smluv, které zajistí rozsáhlou pojistnou ochranu v případě nepříznivých životních situací. Velikost pojišťovny a její stabilita zaručují, že Generali Česká pojišťovna bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům a stejně tak přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby. Denně pracujeme na tom, abychom nabídli řešení a postupy, díky nimž nás klienti budou vnímat jako spolehlivého partnera, který je bude provázet celý jejich život. Jsme tým, který má rád svou práci, baví nás společně vymýšlet nové cesty. Ctíme zkušenosti, ale jdeme naproti modernizaci. Jsme experti, ale především zůstáváme lidmi. To je náš úspěch.

generaliceska.jobs.cz

Tasks

HAVEL & PARTNERS

„Jsme největší nezávislou právní firmou ve střední Evropě a nejžádanějším zaměstnavatelem mezi právními kancelářemi v ČR. Nabízíme nejkomplexnější právní a daňové poradenství na českém a slovenském trhu. I nadále chceme zůstat moderním a inovativním lídrem oceňovaným za odbornost, kvalitu služeb a výjimečnou značku.“

havelpartners.jobs.cz

Tasks

HOPI HOLDING

Jsme velká česká firma podnikající v šesti evropských zemích a máme více než 4 500 zaměstnanců. Staráme se o bezpečný přesun zboží ke koncovým zákazníkům, vyrábíme mléčné výrobky a delikatesy, provozujeme biofarmy. Jsme HOPI HOLDING. Naší ambicí je být lídry ve všech oblastech, ve kterých působíme. Chceme, aby si nás partneři vybírali pro naši vysokou úroveň zákaznické péče a spolehlivost, a zákazníci pro špičkovou kvalitu našich produktů. U nás se zaměstnanci stávají členy “rodiny HOPI”. Záleží nám na nich, a proto jim vytváříme ty nejlepší podmínky k osobnímu růstu. Rádi podporujeme studenty a absolventy středních i vysokých škol a pomáháme jim s úspěšným startem do pracovního života. A co vy? Přidáte se?

www.hopiholding.eu

Tasks

IKEA

IKEA je celosvětovým výrobcem a prodejcem nábytku a bytového zařízení. Jsme různorodá skupina lidí, ale všichni sdílíme stejnou inspirující vizi „vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí“. Rodina IKEA v současné době čítá přes 200 000 zaměstnanců po celém světě. Na otázku, čeho si nejvíce váží, obvykle odpoví, že kultury IKEA a přátelských vztahů na pracovišti. Naše firemní kultura je založená na pospolitosti, nadšení a péči o lidi a planetu. Tyto a další hodnoty řídí naši práci a jsou základem otevřeného pracovního prostředí. Zároveň jsou i velkou součástí toho, co dělá IKEA jedinečnou, a to jako značku i jako zaměstnavatele. Díky tomu může být u nás každý sám sebou.

ikea.jobs.cz

Tasks

Kaufland

139 prodejen, 2 logistická centra, vlastní masozávod a centrála na pražském Vypichu. To jsme my – tým Kaufland. Již počtvrté za sebou jsme získali ocenění TOP Employer, jsme společensky odpovědní a naše zaměstnance dokážeme náležitě odměnit. Přidejte se k nám a uplatněte u nás své zkušenosti.

kaufland.cz

Tasks

Komerční banka

Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Patříme mezi přední bankovní instituce v České republice a také ve střednía východní Evropě. Nabízíme služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Nejsme už pouze bankovním domem, naopak jsme technologickou firmou spolupracující s fintechy a start-upy, fungující dle principů Agile a DevOps a nabízející zajímavé pracovní uplatnění v IT a byznysových týmech. Fandíme inovacím a modernímu způsobu práce. I proto jsme se pustili do historicky největší proměny Komerčky v novou digitální banku. Ta představuje jak technologickou transformaci, tak i změnu kulturního a pracovního prostředí KB. Zavádíme agilní způsob práce a také koncept Smart Office, který mimo jiné zahrnuje možnost práce na dálku a podporu work-life balance.

kb.jobs.cz

Tasks

KPMG

Jsme auditoři, daňoví poradci, konzultanti a právníci. V České republice nás pracuje přes 1 000 a naše kanceláře mimo pražskou centrálu najdeš také v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností – díky tomu využíváme know-how více než 200 000 odborníků ze 155 zemí světa. Výhodou práce v KPMG je jednoznačně možnost pracovat na projektech s přesahem – a to mezioborovým, ale i mezi jednotlivými oddělení. Hodně se tak naučíš. Zapojíme tě do práce od prvního dne. Po pár letech u nás budeš řídit vlastní tým i zakázky jako manažer nebo se přesuneš do managementu jiné firmy. Dáme ti tu nejlepší školu byznysu a financí. Navíc tě tu čeká úžasná parta chytrých a talentovaných lidí!

www.vyrostlijsme.cz

Tasks

L'Oréal

Společnost L'Oréal je oddána kráse již více než sto let. V rámci jedinečného mezinárodního portfolia skupiny L’Oréal se vzájemně doplňuje 36 různorodých značek. V České republice, Maďarsku a Slovensku zaměstnává společnost L’Oréal více než 600 zaměstnanců, distribuuje 27 mezinárodních značek a provozuje jedno distribuční centrum, které slouží trhům v regionu. Více se dozvíte na webu společnosti.

careers.loreal.com

Tasks

Lidl

Lidl patří k nejúspěšnějším obchodním řetězcům na českém i světovém trhu. V České republice působíme od roku 2003 a v současné době provozujeme více než 295 prodejen a 5 logistických center –  v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně, Olomouci a Buštěhradu. Jsme dynamická, stále rostoucí společnost, kde dostanete skvělou příležitost nastartovat svou kariéru. Volná místa máme nejen na našich prodejnách a logistických centrech, ale také na centrále společnosti v Praze.

kariera.lidl.cz

Tasks

McDonald’s

Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na Tobě a Tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým, rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald´s? První stupínky organizační struktury začínají u hranolek, ve 20ti můžeš vést celou restauraci a zároveň se z Tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno Tě naučíme. To jsou naše #SkillsForLife.

mcdonalds.jobs.cz

Tasks

Procter & Gamble

Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti. Vyberte si svou budoucí roli v našem rakovnickém výrobním závodě Rakona.

pg.jobs.cz

Tasks

Raiffeisenbank

Jsme silná a stabilní banka, která stojí na lidském přístupu a otevřenosti, nikoliv na byrokracii a excelových tabulkách. Spokojenost klientů je pro nás klíčovou mantrou ve všem, co jako banka děláme a co nabízíme.  Usnadňujeme život svým klientům, aby se mohli věnovat všemu, co jim dělá radost. A to samozřejmě platí i v případě našich zaměstnanců. Záleží nám na tom, aby naši lidé dělali práci, která je naplňuje a dává jim smysl. Vnímáme potenciál jednotlivců a intenzivně je podporujeme v rozvoji, aby se z nich mohli stát profíci v oboru. K Raiffce se váže spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent na maximum. Zakládáme si na jedinečné atmosféře, skvělých vztazích, spolupráci a prostředí, ve kterém se naši lidé cítí bezpečně. A nejen to jsou důvody, proč se řadíme mezi top zaměstnavatele.

rb.jobs.cz

Tasks

Rohde & Schwarz

Jsme hrdou součástí technologického koncernu Rohde & Schwarz. Náš výrobní závod produkuje špičkové přístroje jako osciloskopy, signální generátory, spektrální analyzátory a celou řadu dalších produktů, které najdou své využití v různých oblastech u zákazníků po celém světě. Na trzích zaujímáme vedoucí postavení, které neustále posilujeme inovativními řešeními v souladu s potřebami zákazníků. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 80 zemích světa. Rohde & Schwarz Vimperk, s.r.o. se nachází v jižních Čechách a v současné době má více než 900 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu. Naší prioritou je spokojenost našich zaměstnanců. Investujeme nejen do zlepšování pracovního prostředí a zaměstnaneckých benefitů, ale i do rozvoje regionu a vzdělávání na všech úrovních studia.

www.pracers.cz

Tasks

Saint-Gobain

Jsme Skupina Saint-Gobain a jsme světovým lídrem v moderním a udržitelném stavebnictví. Vyrábíme také inteligentní skla pro většinu světových značek automobilů. S našimi produkty se potkáte v každodenním životě: v budovách, dopravě, infrastruktuře a v mnoha průmyslových aplikacích. Našim zaměstnancům nabízíme jistotu - jsme na trhu přes 350 let, působíme ve více než 70 zemích světa a máme 166 000 zaměstnanců. Vše, co děláme, vychází z našeho poslání: „MAKING THE WORLD A BETTER HOME“

www.saint-gobain.cz

Tasks

Schneider Electric

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí, je držitelem více než 20 000 patentů a ročně investuje 5 % obratu do výzkumu a vývoje. Schneider Electric klade důraz na udržitelnost a diverzitu, soustředí se na ekologická a úsporná řešení. V České republice pracuje pro Schneider Electric více než 900 lidí. Ve výrobním závodě v Písku se vyrábí kolem 18 mil výrobků ročně pro 50 zemí z celého světa. Skvělí lidé dělají ze společnosti Schneider Electric skvělou společnost. Rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost se stabilním zázemím, které záleží na naší planetě a udržitelnosti? Přidejte se k nám.

www.se.com

Tasks

Seznam.cz

Seznam.cz je česká technologická společnost založená v roce 1996. Její domovskou stránku navštíví denně téměř čtyři miliony reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod tuzemskou internetovou jedničku, je až 95 % české internetové populace. Firma má více než 1700 zaměstnanců a kromě pražské centrály sídlí v dalších devíti městech České a Slovenské republiky.

kariera.seznam.cz

Tasks

Skanska

Stavíme svět, ve kterém sami chceme žít. Vyvíjíme, navrhujeme a stavíme vše od ekologických kancelářských budov až po chytré bydlení a infrastrukturu. Společně s našimi zákazníky a díky odborným znalostem více než 32 000 zaměstnanců ve střední Evropě, Skandinávii, USA a Velké Británii přinášíme inovativní a udržitelná řešení, která umožňují vytvářet zdravé prostředí pro život.

www.skanska.cz

Tasks

Škoda Transportation

Škoda Transportation je přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let. Obor dopravního strojírenství stále prochází v této společnosti dynamickým vývojem a díky tomu je Škodovka dnes v oblasti kolejových vozidel jedničkou ve střední Evropě.

www.skodagroup.com

Tasks

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je stabilní energetickou skupinou, která patří mezi největší ekonomické subjekty v České republice i ve střední Evropě a dává práci více než 28 tisícům lidí. Ve své činnosti klade Skupina ČEZ důraz na naplňování globálních klimatických cílů, dekarbonizaci a na dopady podnikání na životní prostředí obecně. Těžiště hodnoty je vytvářeno z bezemisní výroby, distribuce a prodeje elektřiny. Nejvýznamnějším akcionářem mateřské společnosti ČEZ je s téměř 70% český stát.

kdejinde.cz

Tasks

Skupina ORLEN Unipetrol

Věděli jste, že jsme největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku? Zaměřujeme se na zpracování ropy a na výrobu, distribuci a prodej pohonných hmot a petrochemických produktů – zejména plastů a hnojiv. Patří nám rafinérie a výrobní závody v Litvínově a Kralupech nad Vltavou, společnost Paramo se značkou Mogul v Pardubicích a Kolíně, neratovická společnost Spolana a dvě výzkumná centra v Litvínově a Brně. Součástí ORLEN Unipetrol je i síť čerpacích stanic Benzina ORLEN, která v Česku provozuje 429 stanic a téměř 30 stanic také na Slovensku. ORLEN Unipetrol zaměstnává bezmála 5000 lidí a je aktivní v oblasti společenské odpovědnosti. Svou pozornost věnujeme iniciativám zaměřeným na kultivaci a podporu udržitelného rozvoje, vzdělávání, místních komunit a životního prostředí.

orlenunipetrol.jobs.cz

Tasks

STRABAG

Působíme v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. V každé fázi stavebního projektu dbáme na kvalitu, odbornost, kompetence a spolehlivost. Stavíme na týmové spolupráci. Náš úspěch stojí na vědomostech a lidských kvalitách našich zaměstnanců.

www.strabag.cz

Tasks

T-Mobile

V T-Mobilu jsou naší doménou informační a komunikační technologie. Věnujeme se různým druhům zpracování dat a jejich analýzou (data science, big data, business intelligence), vytváření IT digitální infrastruktury jak interně ve firmě, tak externím zákazníkům, ale i poskytování kybernetické bezpečnosti, dodávaní automotive řešení nebo také budování 5G kampusu na českých univerzitách. #TjsmeMy

www.t-kariera.cz

Tasks

Tietoevry

Jsme Tietoevry, Developers of Digital Futures. Technologie vnímáme jako nástroj, s jehož pomocí dokážeme udělat něco smysluplného – dát lidem nové dovednosti, usnadnit a zpříjemnit jim život. S naší prací se setkáš všude po světě, nejvíc ale na severu Evropy: Ve fungování měst, nemocnic, bank, telefonních operátorů, škol, v lesnictví... nebo při prostém placení kartou. I díky nám jezdí vlaky na minutu přesně, nemocnice plánují operace a školství i veřejná správa fungují digitálně. V Tietoevry můžeš dělat to, co tě baví, rozvíjet se v tom, co tě zajímá. A je jedno, jestli jsi vyhraný odborník nebo nadšenec-začátečník, který má kariéru v IT teprve před sebou. A ještě jedna věc je hodně důležitá. Je to naše severská kultura. Neprudíme lidi zbytečnými procesy, věříme jim a dáváme svobodu, respektujeme, že někdy má prostě osobní život přednost před prací. V Česku je nás už přes 2 600 Tieťáků. Pořád nám ale někdo chybí. Jsi to ty? Ozvi se nám a otestujeme se.

jobs.tieto.cz

Tasks

Unilever

Naše společnost se řadí mezi největší světové výrobce potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Vyrábíme mnoho oblíbených světových značek – Dove, Rexona, Signal, Knorr, Magnum aj. Téměř 3,4 miliardy lidí používá naše produkty každý den; ve více než 190 zemích světa. Kupředu nás žene naše poslání a to udělat z udržitelnosti samozřejmost, proto chodíme do zaměstnání. Tak dosahujeme mimořádných výkonů. Proto jsme tak dlouho na trhu a v některých zemích působíme již více než 100let. Máme více než 148 000 zaměstnanců. Jsme hodnoceni jako nejlepší zaměstnavatel pro absolventy mezi FMCG společnosti a to v 50 zemích. My si ovšem uvědomujeme, že za každou značkou je především silný příběh. Příběh lidí, kteří se o naše značky starají, budují je a dávají jim život a smysl. Bez nadšení a elánu těchto lidí by se jednalo pouze o obyčejné produkty. Unilever nikdy nebyl a nebude jen obyčejným výrobcem rychloobrátkového zboží. Chceme, aby naše práce dávala smysl a naše produkty přinášely hodnotu. Myslíme na budoucnost a všechny naše značky mají své environmentální poslání, které přispívá k dobru planety a lidstva. Unilever ČR poskytuje širokou škálu pracovních pozic od marketingu, prodeje, logistiky až po finance. Za krátkou dobu se dokážete hodně naučit od seniorních kolegů a máte-li zájem a chuť, Unilever je otevřený Vašim nápadům a kariérním plánům. Víme, co chceme a na čem nám opravdu záleží. A co vy? Přidáte se?

unilever.jobs.cz

Tasks

Vodafone

Skupina Vodafone Group provozuje mobilní a pevné sítě ve 22 zemích a ve 48 dalších spolupracuje v oblasti mobilních sítí s partnery. K roku 2022 měla více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 27 milionů zákazníků s pevným připojením a více než 22 milionů televizních zákazníků. Chceme být důvěryhodným partnerem pro naši společnou budoucnost. Abychom se jím stali, snažíme se být neustále zapálení a podnikaví v naší činnosti s cílem zlepšit životy našich zákazníků, kolegů a celých komunit. Chceme vybudovat propojenou společnost, která umožní socio-ekonomický pokrok, bude zahrnovat každého a nebude na úkor naší planety. Jsme vždy otevřeni novým věcem a snažíme se vytvářet řešení, která budou přínosná pro naše zákazníky. Začíná to u nás. Bez ohledu na to, kde ve Vodafonu pracujeme, jednáme jako jeden celek. Společně vytváříme místo, kde každý může být skutečně sám sebou.

www.vodafone.cz

Tasks

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna je již 30 let lídrem českého systému veřejného zdravotního pojištění. Naším hlavním úkolem je vybírat pojistné na zdravotní pojištění a hradit zdravotní služby, které byly poskytnuté klientům pojišťovny smluvními poskytovateli zdravotních služeb. Zaměstnanci u nás nacházejí uplatnění v mnoha různých oborech. IT, zdravotní péče, právo, HR, ekonomická oblast, pojistné a správa pohledávek, bezpečnost, řízení rizik, komunikace, interní audit… to vše jsou oblasti, ve kterých už od roku 2013 pravidelně vypisujeme tzv. Trainee programy.  Rádi podporujeme studenty a absolventy středních i vysokých škol a pomáháme jim s úspěšným startem do pracovního života.

www.vzp.cz

Tasks

ZPMVČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR je druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. Byla založena v říjnu 1992 a stala se největší z pojišťoven, které vznikly jako alternativa k VZP. Máme více než milion tři sta tisíc klientů a přes 800 zaměstnanců. Chceme být moderní a finančně stabilní organizací, proto vytváříme prostředí, které motivuje zaměstnance ke kvalitním výkonům. Velmi nám záleží nejen na jejich profesionální úrovni, ale také na jejich schopnosti a chuti pracovat samostatně a zodpovědně a dbáme na to, aby kvalitní a mimořádné pracovní výkony byly náležitě ohodnoceny. To se pozitivně odráží na našich výsledcích, například v tom, že máme dlouhodobě rostoucí počet klientů nebo že nás nezávislý Healthcare Institut loni i předloni vyhlásil za finančně nejzdravější zdravotní pojišťovnu v zemi. Do naší péče o vlastní zaměstnance se promítá i náš klientský program Zdraví do firem, v němž se jako zdravotní pojišťovna snažíme uplatnit v nové roli – být klíčovým partnerem firem a podporovat manažery firem v péči o zdraví svých zaměstnanců. Snažíme se motivovat i vlastní zaměstnance ke zdravému životnímu stylu – podporujeme je v ježdění do práce na kole, přispíváme jim na sportovní či volnočasové aktivity, vymýšlíme pro ně různé pohybové výzvy a soutěže. Vytváříme podmínky pro částečnou práci z domova a tzv. work-life balance, tedy udržování rovnováhy mezi prací a (osobním) životem.

www.zpmvcr.cz